سیدی: بیرانوند حرف ندارد، رادو حرفه ای است

سیدی می‌گوید مشغله کار در پرسپولیس سبب شده تا فعلا در شهید کاظمی اقامت داشته باشد.

به گزارش ورزش سه، محسن سیدی مربی دروازه بان های تیم فوتبال پرسپولیس این فصل جایگزین ایگور پانادیچ شده است. او که با انتقاداتی نیز از سوی پیشکسوتان روبرو بود، توانسته رضایت کالدرون را جلب کند و این روزها با انگیزه فراوان ۴ دروازه بان پرسپولیس را تمرین می‌دهد. او در گفتگو با سایت رسمی پرسپولیس نکات مختلفی را اظهار کرد.

گلرهای خوبی را معرفی کردیم

مربیگری را از سال‌ها قبل با آقای مهدی دینورزاده در تیم‌های پگاه و برق تهران آغاز کردم و حدود یک دهه قبل بود که با نفت تهران به لیگ برتر راه پیدا کردم و در لیگ برتر هم با آقایان؛ فرکی، ابراهیم‌زاده، گل‌محمدی و منصوریان در نفت تهران کار کردم و توسط علی کریمی، هم در نفت تهران و سپیدرود، دعوت به همکاری شدم.

در نفت با امکانات و ثباتی که وجود داشت، توانستیم دروازه‌بان‌های خوبی را تحویل فوتبال ایران و لیگ برتر بدهیم. نیاز به گفتن نیست که در تمام این سال‌ها کار در پرسپولیس بزرگترین چالش برای من بوده است و امیدوارم از دانش و تجربه‌ای که دارم به بهترین شکل برای پرسپولیس استفاده کنم.

مسئولیت کار در پرسپولیس زیاد است

آقای کالدرون قطعا با هیچکس تعارف ندارد. خوب می‌دانم در این مدت کاملا تحت نظر وی بوده‌ام و مراقب بوده‌اند که عملکردم چگونه است. اگر راضی نبودند قطعا ترتیب اثر می‌دادند. جدای از این مساله، مسولیت کار در جایی مثل پرسپولیس خیلی زیاد است. به خوبی می‌دانم، هواداران پرسپولیس با هزار امید و آرزو منتظر شروع مسابقات هستند.

از خبرنگاران عذرخواهی می‌کنم

جا دارد همین جا هم از دوستان رسانه‌ای عذرخواهی کنم. سعی می‌کنم کاملا حرفه‌ای باشم و برای اینکه تمرکز کاملی روی کارم داشته باشم، مصاحبه و گفتگویی نداشته‌ام که امیدوارم این موضوع، دوستان را ناراحت نکرده باشد.

گلرها به اوج آمادگی می‌رسند

دروازه‌بان‌های ما شرایط خوبی دارند. آقایان بیرانوند و رادوشوویچ که از قبل بودند و امیر حسین بیات و ساسان زمانه را هم بر اساس سیاستگذاری باشگاه برای رشد بازیکنان جوان، تحت تعلیم و تمرین داریم. در حال حاضر با توجه به اینکه هنوز زمان شروع بازی‌ها معلوم نیست. دروازه‌بان‌ها هنوز تحت فشار هستند و به همین دلیل افت و خیز خواهند داشت ولی برای شروع لیگ آماده هستیم و گروه دروازه‌بان‌ها هم مثل سایر اعضای تیم در جریان چند هفته اول مسابقات به اوج آمادگی خواهند رسید.

زمانه و بیات گلرهای خوبی هستند

درباره علیرضا بیرانوند که فکر نمی‌کنم نیاز به توضیح خاصی باشد. بوژیدار هم خوب می‌داند در کنار بهترین دروازه‌بان ایران و آسیا حضور دارد. خوشبختانه او یک بازیکن با فرهنگ کاملا حرفه‌ای است. نسبت به شرایط موجود، علم و آگاهی کاملی دارد و همیشه سعی می‌کند خود را آماده نگه دارد تا هر زمان با توجه به ضرورت‌ها نیاز بود، عملکرد مطلوبی را ارائه کند. دروازه پرسپولیس با آنها بیمه شده است. از سوی دیگر، امیر حسین بیات را داریم. او در نفت تهران با ما بود و یک بازی رسمی در لیگ برتر هم انجام داد. متاسفانه در زمان حساسی از دوران فعالیت او، نفت دچار آن مشکلات و این جوان هم به نوعی دچار سردرگمی شد ولی حالا خودش را پیدا کرده است. ساسان زمانه هم یکی از استعدادهای خوب است که داریم با او کار می‌کنیم. البته این امکان وجود دارد که با توجه به حضور در تیم بزرگی چون پرسپولیس و در جمع بهترین‌های ایران و از سوی دیگر بازی در رده‌های پایه دچار دوگانگی شود ولی فرصت خیلی خوبی برای او است که در آن رده بازی کند و میدان دیده شود. قطعا در کنار فن دروازه‌بانی باید روی مسائل دیگر او کار کنیم تا ظرفیت لازم را هم در او ایجاد کنیم و همه این موارد را باید با هم پیش ببریم.

پرسپولیس یک گلر جدید وارد چرخه لیگ کرد

درباره درویش‌وند صحبت‌هایی با آقا کالدرون و باشگاه داشتیم. جمع‌بندی این بود که او سه سال را در کنار پرسپولیس حضور داشت و بهتر است در این مقطع در جایی باشد که بتواند بازی و در میادین مسابقه تجربه لازم را کسب کند. این جای خوشحالی دارد که پرسپولیس یک دروازه بان جوان را وارد چرخه لیگ برتر کرد.

در شهید کاظمی ماندم چون غرق در کار بودم

این مساله دائمی نیست. همین حالا دنبال یک جای مناسب هستم ولی، مشغله زیادی که داشتم باعث شد، فرصت چندانی برای این کار نداشته باشم. از سوی دیگر من می‌خواهم تمام تمرکزم روی کاری که دارم باشد و به همین دلیل برخی دیگر از فعالیت‌های خودم را کنار گذاشتم. در ورزشگاه شهید کاظمی هم شرایط و امکانات خوبی مهیا است و در آن جا واقعا راحت بودم، البته قطعا جای خوبی را برای خودم تهیه خواهم کرد. به هر حال، آن طور که گفتم، کار در پرسپولیس را به عنوان یک چالش بزرگ پذیرفتم و در این مدت واقعا غرق در کارم بودم.

منبع : ورزش3